Ingersoll Rand UP6-10-125, 460V Rotary Screw Air Compressor with Base Mount
Base mounted, 10 HP, 36 CFM, 125 PSI, 460/3/60.
- UP6-10-125 [460/3/60] [BM]
- UP6-10-125 [460/3/60] [BM]
- By Ingersoll Rand
- Made in the USA
- FREE Shipping
- Factory Warranty and Support Available
- Local Service Available on All Brands
Overview
Features
- 10 HP
- 36 CFM
- 200V, 230V, 460V, or 575V ODP motor options